LAKIERNIK LUB MECHANIK SAMOCHODOWY OD 2200 EUR NETTO / M-C + OPŁACONY PENSJONAT - NIEMCY - NIEMIECKA UMOWA.

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 2 200-2 400 EUR/m-c
  • Firma: Rekrutacja - Kozow
  • Kontakt: dariusz kozow
  • Telefon: T +48 515 526 657 T +31 620 489 676
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

PRACA  - NIEMCY - LAKIERNIK SAMOCHODOWY   i   MECHANIK SAMOCHODOWY.

NIEMIECKI PRACODAWCA  -  NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.
PRACODAWCA OPŁACA ZAKWATEROWANIE - DLA PRACOWNIKÓW NOCLEG BEZPŁATNY.

Poszukujemy Lakierników i Mechaników  Samochodowych do Warsztatów Samochodowych  na Terenie NIEMIEC.
ZATRUDNIENIE  od   24 ,  31  Pażdziernik  i Listopad  2022.

PRACODAWCA NIEMIECKA  AGENCJA PRACY. ZATRUDNIENIE NA NIEMIECKA UMOWE O PRACE.

OFERUJEMY
WYNAGRODZENIE  od 2200  - 2400  EURO NETTO / M-C.
Pracodawca organizuje i Opłaca Zakwaterowanie - Dla Pracowników Nocleg Bezpłatny.

  • ZADANIA DLA LAKIERNIKÓW SAMOCHODOWYCH
  • Ustalanie zakresu napraw lakierniczych
  • Przygotowanie pojazdu do naprawy i dobieranie koloru
  • Odkrywanie podłoża (poprzez usunięcie starych powłok)
  • Odtłuszczanie za pomocą odpowiednich środków
  • Gruntowanie powierzchni farbami podkładowymi lub podkładami z wypełniaczami
  • Wyrównywanie powierzchni szpachlami i szlifowanie
  • Nakładanie natryskowe powłoki lakierniczej na przygotowaną powierzchnię
  • Suszenie powłok, a następnie polerowanie po utwardzeniu
  • Współpraca z innymi pracownikami podczas wykonywania zadań lakierniczych
  • Kontrola jakości powłok lakierniczych i wykonanych prac.
ZADANIA DLA MECHANIKÓW SAMOCHODOWYCH
Mechanika Pojazdowa Samochody LKW  lub  PKW

WYMAGANIA REKRUTACYJNE
Doświadczenie  jako Lakiernik Samochodowy ( Samochody Osobowe).
Doświadczenie jako Mechanik Samochodowy.

Niemiecki na poziomie wykonywania Zleceń
Zawód Branżowy nie jest Wymagany.

Koszty Dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.

APLIKACJE CV  -  KONTAKT         REKRUTACJA - KOZOW

www.rekrutacja.kozow.eu              E-mail  [email protected]

T + 48 515 526 657                         T + 31 620 489 676