dodano około rok temu

Krawcowa (k/m) *** BERLIN *** 14 € brutto/h + 40€ diety

Berlin Niemcy
14500-15500  PLN / m-c
Wyświetleń: 2430Aplikacji: 2
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:
Minimum rok

Dla naszego klienta w Berlinie szukamy na stanowisko:

KRAWCOWA (k/m)

Stawka:

W zależnosci od znajomości języka, doświadczenia i kwalifikacji:

min. 14,00 € brutto/godzinę + 40 € diety za każdy produktywnie przepracowany dzień

Opis stanowiska:

  • szycie odziezy roboczej
  • praca na specjalistycznych maszynach przemysłowych do szycia
  • praca na sterowanych komputerowo, nowoczesnych stojących stanowiskach szwalniczych

Oferujemy:

  • niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony
  • możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek
  • dodatek świąteczny i urlopowy
  • praca w systemie jednozmianowym (jedna dzienna zmiana)
  • opiekę polskiego koordynatora
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania
  • dodatek do ubrania roboczego
  • 25 – 30 dni płatnych dni urlopowych

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na danym stanowisku
  • prawo jazdy i samochód
  • podstawowa znajomość j. niemieckiego min. A2

Pracuj blisko polskiej granicy!

CZEKAMY NA TWOJE CV!

Petralog GmbH

Regulamin portalu Jober.pl

00491734065538
Osoba Kontaktowa
Martyna
strona www:
www.petralog.de