KOMISJONER PICK BY VOICE

DANE OFERTY

LOKALIZACJA

K&K – Personalbetreuung nieprzerwanie od 1993 stanowi istotną część marki K&K. Jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednie stanowisko dla każdego, kto chciałby podjąć z nami współpracę. Jako kompetentny dostawca usług w zakresie pośrednictwa pracy zatrudniamy  ponad 1000 pracowników i skutecznie współpracujemy z wieloma przedsiębiorstwami z różnych branż na terenie całych Niemiec.

Obecnie, dla naszych klientów zlokalizowanych na terenie całych Niemiec poszukujemy zaangażowanych:

KOMISJONERÓW

Obowiązki:

» Jesteś odpowiedzialny za kompletowanie towaru z magazynu za pomocą systemu słuchawkowego pick-by-voice i przygotowywanie go zgodnie z zamówieniem.

» Odpowiadasz za sprawdzanie, pakowanie i rezerwowanie towaru.

» Pracujesz przy użyciu pojazdów elektronicznych , np. wózka jezdniowego niskiego składowania czy wózka widłowego.

Wymagania:

» Wyróżniasz się gotowością do pracy i niezawodnością.

» Charakteryzują Cię zadbany wygląd i sprawność fizyczna.

» Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym.

» Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

» Intensywne przeszkolenie na miejscu.

» Umowę ze zgodnym z taryfą IGZ wynagrodzeniem odpowiednim do posiadanych kwalifikacji.

» Długoterminowe zatrudnienie z możliwością przejęcia.

Jeśli jesteś zainteresowany skopiuj link, uzupełnij formularz online: http://145.253.222.37:27792/modules.http.GM_CRM/application?afid=3-9C5872MT3XJ3&jobId=0 i prześlij nam swoją aplikację.
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"