Agnieszka Semczuk
dodano około miesiąc temu

Komisjoner / Pracownik magazynu (k/m) – okolice Berlina

Berlin Niemcy
14  EUR / h
Wyświetleń: 241Aplikacji: 5
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (KRAZ nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

 MIEJSCE PRACY: 14656 Brieselang (w pobliżu Berlina)

Zakres obowiązków:

·         Komisjonowanie różnych artykułów np. ubrania, obuwie.

·         Skanowanie towarów, pakowanie i kompletowanie zamówień do wysyłki

·         Obsługa zwrotów: sprawdzenie i przetworzenie zwrotów oraz dbanie o prawidłowe uzupełnienie zapasów.

·         Wsparcie przy organizacji magazynu, kontroli zapasów i zapewnieniu standardów jakości.

Wymagania:

·         Gotowość do pracy od pon. do pt. w godzinach od 6:00 do 16:45 oraz w soboty od 6:00 do 14:45.

·         Doświadczenie w pracy na magazynie będzie dodatkowym atutem

·         Rzetelność i odpowiedzialność

·         Szybkość i efektywny sposób pracy

·         Prawo jazdy kat. B mile widziane

Oferujemy:

·         Atrakcyjne wynagrodzenie: 13,50 € brutto/h, od 1.10.2024 wzrost stawki 14,00 € brutto/h

·         Praca w weekendy

·         Niemiecka umowa o pracę na pełny etat

·         Komfortowe zakwaterowanie

·         Różnorodny zakres obowiązków

·         Stołówka firmowa czynna od poniedziałku do piątku.

·         Wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Jesteś zainteresowany/a?

Zadzwoń po numer telefonu:

571 394 529 lub aplikuj bezpośrednio:

Concept Plus Sp. z o. o. | ul. Grottgera 26 | PL 35-005 Rzeszów

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

ConceptPlus

571 394 529
Osoba Kontaktowa
strona www:
www.cp-personal.com