KOMISJONER - NIEMCY ROSSMAN-K.BERLINA-9,70 EURO BRUTTO

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: MD Personalservice GmbH
  • Kontakt: Anna
  • Telefon: 0048 511353878
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

Firma  MD Personalservice obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Komisjoner na Rossman-9,70 euro brutto/H

Miejsce pracy:Wustermark,Niemcy

WYMAGANIA:

  • znajomość liczebników w stopniu podstawowym w j.niemieckim

  • mile widziane doświadczenie w pracy na magazynach jak i komisjonowaniu

  • własne auto

  • dyspozycyjność na dłuższy wyjazd

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • komisjonowanie produktów drogeryjnych

  • różne prace magazynowe

OFERUJEMY:

  • Niemiecką umowę o pracę

  • Stawka 9,70 euro/h,zakwaterowanie 195 euro miesięcznie odciągane od wypłaty

  • Opiekę polskich koordynatorów

W razie zainteresowania ofertą zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przesłania swego cv