MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio bez agencji i polskich podwykonawcow. Niemiecka umowa bezposrednio z siecia supermarketow . Prowadzimy rekrutacje i ulatwiamy kontakt z pracodawca niemieckim.

KIEROWCA C+E lub C

(spozywka dla sieci sklepow BIO po Berlinie i okolicach)

Miejsce pracy: Berlin i okolice (dla osob z Berlina: pracodawca nie zapewnia kwatery)

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat.  CE / C
  • znajomość języka niemieckiego : podstawy lub angielski (darmowy kurs niemieckiego oplacony przez pracodawce)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • rozwozenie napoji po Berlinie
  • doświadczenie mile widziane na firanka plandeka, lub SOLOWKA
  • wdrozenie  po niemiecku

OFERUJEMY:

  • stabilne i atrakcyjne wynagrodzenie: 2300€Brutto  NA START. po okresie probnym podwyzka
  • możliwość nadgodzin  extra 25% (czyli wszystko co ponad 173 godz liczone jako prawie 19€ /godz)
  • DIETY 14€ /dzien. czyli z dodatkami i nadgodzinami wychodzi 3000€ Brutto plus diety
  • rowniez za soboty extra placone. Weihnachtsgeld 800€ i Urlaubsgeld 800€
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich. Bony pieniezne na napoje co miesiac.
  • świadczenie urlopowe, ubezpieczenie socjalne i zdrowotne

Prosze o zyciorys na:

[email protected]

(prosze z dopiskiem Berlin)

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”