Katarzyna Machnik
dodano 13 dni temu

Kierowca CE/ BDF/ ok Berlina/ BEZ JĘZYKA/ BEZ DOŚWIADCZENIA

Berlin Niemcy
2450-2850  EUR / m-c
Wyświetleń: 34Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Kierowca Zawodowy C+E - BDF (okolice Berlina; System: 3/1 lub pon - pt)

Zakres obowiązków kierowcy:

 Jazda na trasach dalekobieżnych po Niemczech

 Jazda naczepą typu: BDF

 Jazda w wymiarze 8-9 h / dzień

 Transportowany towar: paczki

 Bezpieczne przewożenie towarów zgodne z przepisami

 Udział w załadunkach, rozładunkach towaru

 Praca możliwa w opcji bez systemu lub w syst. 3/1

Wymagania firmy:

 DOŚWIADCZENIE: Nie jest wymagane. Na miejscu odbędzie się szkolenie kierowcy

 JĘZYK: Nie jest wymagany Na miejscu pracuje 3 polskich dyspozytorów

 UPRAWNIENIA: karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C+E + kod 95

 Utrzymanie pojazdu w dobrym stanie technicznym

Firma oferuje:

 Umowę o pracę na warunkach niemieckich

 WYNAGRODZENIE:

 Dla systemu 3/1: 2100€ brutto podstawy

 Dla opcji pon – pt: 2400 € brutto podstawy

+ 200 € brutto dodatku za punktualność

+ 200 € netto dodatku nocnego

+ diety 28 netto

Łączny szacowany zarobek:

 Dla systemu 3/1: 2450 – 2600 netto (w zależności od klasy podatkowej)

 Dla opcji pon – pt: 2650 – 2850 netto (w zależności od klasy podatkowej)

 Premia startowa 1000 € (dla osoby z do swiadczeniem)

Dostęp do zaplecza socjalnego + parking

 Opiekę polskiego dyspozytora

 Możliwość przeszkolenia na miejscu

 Stabilną pracę blisko granicy

 Niemieckie świadczenia socjalne: składki na niemiecką emeryturę, dodatek Kindergeld, ubezpieczenie zdrowotne

 20 dni urlopowych dla pełnego wymiaru pracy oraz 15 dni roboczych dla systemu 3/1.

Regulamin portalu Jober.pl

Certus Recrutment

Wrocław, Polska
+48 797 774 725
Osoba Kontaktowa