• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 2 500-2 700 EUR/m-c
  • Firma: niemiecka firma transportowa
  • Kontakt: Justyna
  • Telefon: 538479025
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca C+E

Praca na niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony bezposrednio z niemieckim pracodawca bez agencji pracy i polskich podwykonawcow

Niemiecka firma obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: okolice Berlin lub Eberswalde (wokol komina, czasem tez weekend. zakwaterowanie zapewnione)

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat.  CE, kod 95, karta kierowcy i niemiecki
  • transport kontenerow (odbieranie od klientow) i odpadow (panstwowka)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • wokol komina, glownie pon-pt (czasami tez weekend, wtedy sob-nd extra platne) ROZMOWA KWALIFIKACYJNA I ROZPOCZENIE PRACY W POLOWIE KWIETNIA (nie od zaraz)

OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie: 2300€ podstawy brutto (12.75€/ godz)
  • diety 5€ za kazdy dzien pracy. Dodatki za nocne godz po 22 i przed 6 rano 10% extra.za sobote 25% extra za niedziele 50% extra (jesli weekend pracujacy to w tygodniu wolne) swieta 100% extra
  • stabilną i długoterminową pracę na warunkach niemieckich. Pensionskasse, czyli firmowy filar emerytalny-rentowy
  • świadczenie urlopowe, diety.ubezpieczenie socjalne i zdrowotne (JESLI Z ZAKWATERWOWANIEM, TO STAWKA 12.14€ / GODZ)

Prosze o zyciorys na:

[email protected]

(prosze z dopiskiem Berlin)

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”