DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Reske Personalservice GmbH
  • Kontakt: M.Grudzien
  • Telefon: 0049 381 877 332 65
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca
Firma Reske Personalservice GmbH poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierowca zamiatarki

Miejsce pracy: Berlin, Niemcy

WYMAGANIA:

  • gotowość do podjęcia pracy od 22.01.2018
  • prawo jazdy kat.C
  • doświadczenie w pracy, jako operator zamiatarki ulicznej
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • kierowanie zamiatarką uliczną
  • praca zmianowa

OFERUJEMY:

  • niemiecką umowę o pracę
  • pracę długoterminową
  • stawkę 10€ brutto/h
  • dietę 15€ za przepracowany dzień
  • bezpłatne zakwaterowanie

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”