DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Step Up Sp. z o.o.
  • Kontakt: Natalia Grochowska
  • Telefon: 662287131
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Sprzedawca
Poszukujemy pełnoetatowych / niepełno etatowych pracowników sprzedaży (m/k/d) do nowo otwieranych sklepów w Berlinie. Moda, wyposażenie wnętrz, artykuły gospodarstwa domowego. Stanowisko: Pracownik sprzedaży - sprzedawca - kasjer. Lokalizacja: Alte Potsdamer Strasse 7, 10785 Berlin Umowa o pracę. Pełen etat lub pół etatu. Wynagrodzenie do negocjacji. CV polskie lub niemieckie.

Zakres obowiązków
  • Sprzedaż asortymentu, praca kasjera.
  • Obsługa Klientów w języku niemieckim.
  • Prezentacja i wykładanie towarów.
  • Odpowiedzialność za czystość i porządek w sklepie.
  • Kontrola cen i udział w zatowarowaniu.
Wymagania
  • Pełne pasji serce do handlu detalicznego, dobre kontakty z klientami, charyzma.
  • Zaangażowanie i entuzjazm w obsłudze Klientów.
  • Niezależne stanowisko, odpowiedzialność.
  • Elastyczność czasowa (praca na zmiany)
  • Chęć wspierania sąsiednich oddziałów, zwłaszcza przy otwieraniu nowych sklepów.
Oferujemy
  • Uczciwe, atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie.
  • Kompleksowe wdrożenie i udział w licznych szkoleniach.
  • 30 dni urlopu.
  • Premia świąteczna.
  • Dodatkowa zniżka pracownicza na cały asortyment do 20%.
  • Płaska hierarchia, krótkie procesy decyzyjne i różnorodne możliwości awansu i rozwoju.
  • Bezpieczeństwo i zrównoważony rozwój.
  • Przyjazna pracownikom, otwarta kultura organizacyjna i inspirująca atmosfera pracy.
  • Staniesz się częścią odnoszącej sukcesy międzynarodowej firmy.