Ula Nowak
dodano około 2 miesiące temu

KURIER BEZ JEZYKA

Berlin Niemcy
2100-3000  EUR / m-c
Wyświetleń: 36Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

KURIER AMAZON BERLIN

OFERUJEMY

  • stawka: 14,50 € / godzinę brutto + 14,00 € netto / dzień
  • Praca: 5-6 dni roboczych (możliwe dni robocze od poniedziałku do piątku oraz ewentualne soboty)
  • Pierwsze 4 dni są szkolenia płatne 80€ piątego dnia wyjazd w tren
  • Lekkie paczki
  • Stabilne zatrudnienie
  • na podstawie niemieckiej umowy o pracę bezpośrednio z pracodawcą
  • Brak Zeitkonta
  • Czas rozpoczęcia: codziennie o 12:00
  • Wsparcie logistyczn i techniczne
  • Dostępne busy:Mercedes Sprinter, Vito, Ford, Opel, Citroen, Fiat,
  • Zakwaterowanie koszt 400€ - 450€ na msc.

OPIS STANOWISKA PRACY

  • Dostarczanie paczek
  • do klientów na terenie Berlina i okolic
  • Obsługa urządzeń mobilnych
  • Kontakt z klientami
  • Dbanie o pojazd
  • Raportowanie

WYMAGANIA

  • PRAWO JAZDY KAT. B WAZNE ORAZ NIE USZKODZONE
  • Mile widziane podstawy języka niemieckiego lecz nie jest to wymóg
  • Sprawność Fizyczna
  • Oferta skierowana dla Mężczyzn , Kobiet, Par, Znajomych, Grup
  • Dostępność mni. 3 msc.
Regulamin portalu Jober.pl

Vorta

Berlin, Niemcy
575381820
Osoba Kontaktowa
Alicja Jakutowicz