INŻYNIER BUDOWY DS. KONTRAKTOWANIA ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: DAKO JOB CENTER
  • Kontakt: Monika Król
  • Telefon: +48 32 279 59 98
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Opis stanowiska

  • sprawdzanie i optymalizacja ofert i umów podwykonawczych pod kątem wyboru technologii wykonania robót
  • sprawdzenie przedmiarów pod kątem zgodności z zakresem prac, prognozowanym zużyciem materiałów
  • analiza poszczególnych zakresów prac pod kątem wyboru korzystnych rozwiązań robót oraz materiałów
  • weryfikacja kosztów związanych z obsługą obiektów
  • bieżąca współpraca z działem realizacji inwestycji, kierownikami i inżynierami poszczególnych inwestycji
  • raportowanie zgodnie z wymogami zarządu, kierownictwa i działu kontrolingu
  • wsparcie w aktualizacji informacji o przewidywanych kosztach na poszczególnych budowach

Wymagania stanowiska

  • wykształcenie wyższe techniczne budowlane - warunek konieczny
  • znajomość języka niemieckiego (C1/C2) – warunek konieczny
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, znajomość technologii budowlanych
  • bardzo dobra znajomość  środowiska Ariba / Itwo oraz Office/ MS Excel
  • wiedza z zakresu ofertowania i kosztorysowania
  • wysokie umiejętności analityczne
  • umiejętność weryfikacji kosztów
  • łatwość rozwiązywania problemów, poszukiwania nowych rozwiązań
  • doskonała komunikatywność, umiejętność współpracy oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem,
  • znajomość j. angielskiego na poziomie B1 mile widziana
  • gotowość do pracy na terenie Niemiec, elastyczność
  • mile widziany własny samochód

Oferujemy

  • Pracę u lidera rynku  niemieckiego o stabilnej międzynarodowej pozycji
  • Możliwość rozwoju poziomego i pionowego
  • Umowę o pracę/ kontrakt
  • Możliwość pracy i rozwoju w młodym, dynamicznym i zgranym zespole
  • Dobrą atmosferę pracy
  • Narzędzia pracy
  • Bezpłatne zakwaterowanie
  • Stałą współpracę
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie/ benefity