DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Arcon Personalservice
  • Kontakt: Dominika Walter
  • Telefon: 00491634137375 030635146913
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter instalacji sanitarnych

Firma ARCON PERSONALSERVICE GmbH obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Monter urzadzen sanitarnych/klimatyzacyjnych/ wentylacyjnych

 (m/w/d) – Berlin

Miejsce pracy: BERLIN, NIEMCY

WYMAGANIA:

  • • Kunszt, zaangażowanie i rzetelność
    • Dobre umiejętności w zakresie obróbki różnorodnych materiałów, takich jak stal, miedź, kompozyty i tworzywa sztuczne
    • Dobra komunikatywna znajomość języka niemieckiego
    • Sympatyczny i zorientowany na klienta wygląd
    • Prawo jazdy kategorii B
  • Doswiadczenie zawodowe

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż instalacji grzewczych i sanitarnych w nowym budownictwie, starym budownictwie oraz na terenach przemysłowych według instrukcji na budowach naszych klientów
    • Instalacje rurowe
    • Instalacja grzejników
    • Instalacja, konserwacja i naprawa systemów kotłów i palników (olej/gaz)
    • Wykończenie łazienek, montaz bialy
    • Montaż armatury, odpływów i przedścianek

OFERUJEMY:

  • • Indywidualne doradztwo zawodowe i pośrednictwo pracy
    • Bezpieczna przyszłość dzięki umowie o pracę na czas nieokreślony
    • Godziwe wynagrodzenie zgodnie z układem zbiorowym IGZ/DGB
    • Do 30 dni płatnego urlopu rocznie
    • Dodatki, takie jak premie świąteczne i urlopowe
    • Bezpłatne dalsze szkolenia
    • Bezpłatna odzież robocza i sprzęt ochronny
    • Stabilnosc poprzez długoterminowe zlecenia klientów
    • Elastyczne konta czasu pracy
    • Rzetelna i terminowa wypłata wynagrodzeń
    • Osobiste wsparcie i regularny kontakt z koordynatorem

NIE oferujemy zakwaterowania!

Skontaktuj się z nami - czekamy na Ciebie!

Tel. 030634146913 Whatsapp: 01634137375

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”