DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14 EUR/h
  • Firma: abacent Personalservice GmbH
  • Kontakt: Magdalena Chwastek
  • Telefon: +49 172 6345 131
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Powyżej 4 lat

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Hydraulik

Niezależnie od tego czy to Twój pierwszy czy kolejny wyjazd za granicę - kluczem do Twojego sukcesu to nie tylko rzetelna praca i Twoje umiejętności ale także profesjonalna firma, która wzorowo zrealizuje każdy etap Twojego wyjazdu za granicę - od pierwszej rozmowy, przez podpisanie umowy, aż po trwanie naszej współpracy. W Abacencie troszczymy się nie tylko o Twój rozwój zawodowy, ale także o Twój ogólny komfort. Z dużą dbałością dobieramy oferowane przez nas warunki mieszkaniowe, starannie wybieramy firmy, z którymi współpracujemy i jesteśmy dla Ciebie dostępni zawsze, gdy potrzebujesz naszej pomocy.

Obecnie pilnie poszukujemy hydraulika, który będzie wykonywał usługi hydrauliczne na terenie Berlina, UWAGA: wymagany dobry język niemiecki z uwagi na kontakt z klientami (Kundendienst)

Zadania:

  • Renowacja łazienek,
  • Konserwacja, naprawa i serwis systemów grzewczych i sanitarnych
  • Montaż instalacji sanitarnych
  • Serwis i konserwacja systemów grzewczych
  • Praca z rysynkiem technicznym
  • Klient daje do dyspozycji auto służbowe, którym można się poruszać na terenie Berlina, obsługując różnych klientów.

Oczekujemy:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w zawodzie
  • Język niemiecki na poziomie umożliwiajacym komunikacje.
  • Prawo jazdy + własny samochód.
  • Mozliwość zatrudnienia w teamie.

Oferujemy:

  • Stawka 14,00€
  • Przyzwoite, opłacone zakwaterowanie od poniedziałku do niedzieli w pobliżu miejsca pracy z dostępem do kuchni i internetu
  • Od 300,00 € - 500,00 € premii za polecenie innego pracownika. Wysokość premii zależy od kwalifikacji osoby polecanej!
  • Od 150,00 € - 300,00 € premii swiątecznej
  • Od 150,00 € – 300,00 € premii wakacyjnej
  • Umowę o prace na czas nieokreślony na niemieckich warunkach
  • Polskojęzyczny koordynator

Zależy nam na szczerej i przede wszytskim długofalowej współpracy, opartej na wzajemnym zaufaniu. Nie szukamy pracownikow na tydzien. U nas możesy liczyć na szczerą rozmowę rekrutacyjną bez pustych obietnic.