DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Asta Management
  • Kontakt: Magdalena Maliszewska
  • Telefon: 0049 30 30 20 56 84
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Do berlińskich gabinetów i klinik rehabilitacyjnych poszukujemy wykwalifikowanych Fizjoterapetów z doświadczeniem w rehabiltacji Pacjentów po urazach sportowych, zabiegach chirurgicznych czy operacjach.

Naszym kandydatom oferujemy atracyjne warunki finansowe, stałą umowę o pracę podpisaną z niemieckim pracodawcą, elastyczny czas pracy oraz możliwość dalszego kształcenia zawodowego.

Od naszych kandydatów oczekujemy ukończonych studiów kierunkowych w zawodzie fizyjoterapeuty, dobrej znajomości języka niemieckiego niezbędnej w kontaktach z Pacjentami, doświadczenia zawodowego oraz chęci zamieszkania na stałe w Berlinie.

Nasza firma istnieje na rynku berlińskim już 22 lata. Mamy bogate doświadczenie w rekrutacji pracowników do pracy stałej w branży medycznej. Nie pobieramy żadnych opłat od naszych Kandydatów. Chętnie doradzimy Ci także w kwestii uzyskania nostryfikacji polskiego dyplomu oraz podpowiemy w kwestiach mieszkaniowych.

Więcej informacji na temat naszej firmy oraz ofert pracy znajdziesz na naszej stronie internetowej www.asta-management.de/polska

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie Cv w języku niemieckim na adres mailowy: [email protected]

W razie pytań zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod nr. tel. 0049 30 30 20 56 84, smsowego  lub przez WhatsApp 0162 2189 335

Prosimy o dopisanie klauzuli :Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Asta Management GmbH dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"