Marzena Kędra
dodano ponad 2 lata temu

Elektryk - do 3500€/mc na rękę + bezpłatne mieszkanie i transport

Berlin Niemcy
14  EUR / h
Wyświetleń: 4188Aplikacji: 6
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Umowa-zlecenie
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

ELEKTRYK BUDOWLANY - Berlin

Bezpłatne zakwaterowanie - do 3500 euro netto miesięcznie
OBOWIĄZKI
  • Wszelkie prace elektryka budowlanego.
WYMAGANIA
  • Doświadczenie jako elektryk budowlany.
  • Umiejętność czytania planów i rysunku technicznego.
  • Dyspozycyjność, umiejętność pracy samodzielnie jak i w grupie.
  • Przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.
  • Brak nałogów – bezwzględnie.
OFERUJEMY
  • Pracę na umowę-zlecenie w polskiej firmie.
  • Praca w systemie 5/1 – pięć tygodni pracy / jeden tydzień w domu
  • Możliwość wyrobienia do 250 godzin w miesiącu.
  • 14 euro na rękę na godzinę – do 4000 euro netto z każdego pięciotygodniowego pobytu.
  • Punktualną wypłatę.
  • Bezpłatny hotel.
  • Bezpłatny transport z Polski do Berlina i na miejscu w czasie pracy.
  • Bezpłatne firmowe ubrania i buty robocze.
  • Polski brygadzista.
  • Projekt na 2-3 lata.
  • Wyjazd w ciągu najbliższych 2-3 tygodni.
Informacje dodatkowe: tel.: +48 666 620 890

Aplikując na ofertę pracy wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Administratorem danych osobowych jest: Kontrakty.eu. Dane kontaktowe: [email protected]. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się na stronie https://kontrakty.eu.
Cert. Agencji 26096
Regulamin portalu Jober.pl

KONTRAKTY.EU Marzena Kędra

666620890
Osoba Kontaktowa