DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: InJobs
  • Kontakt: Agnieszka
  • Telefon: 572 151 672
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk

Obecnie dla naszego niemieckiego klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:
Elektryk budowlany
  

Posiadamy oferty na terenie całych Niemiec.


Wymagania
- mile widziana ukończona szkoła o profilu elektryka lub wykształcenie pokrewne, 
- min. komunikatywna znajomość j. niemieckiego

- doświadczenie

- prawo jazdy kat. B + własne auto


Wybranemu Kandydatowi oferujemy:
- umowę o pracę na warunkach niemieckich
- atrakcyjne wynagrodzenie od 15€/h brutto+ dieta od 8€/h nettoZainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: [email protected] w tytule maila prosimy o wpisanie „Elektryk, imię i nazwisko”

Kontakt telefoniczny od Pn-Pt od 08:00-16:00  po nr tel. +48 572 151 672


Prosimy o załączenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez injobs.pl Sp. z o.o. z siedzibą w 11-700 Mrągowo ul. 8 Maja 17/4, będącego administratorem moich danych osobowych do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji, zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych lub RODO. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem obecnej jak i przyszłych rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych, ich poprawiania zachowując prawo uzyskania informacji o celu, zakresie i sposobie ich przetwarzania. Dane będą przetwarzane do momentu wycofania przez Państwa zgody na przetwarzanie danych osobowych. Okres przechowywania danych osobowych może zostać każdorazowo przedłużony o okres przedawnienia roszczeń, jeżeli przetwarzanie danych osobowych będzie niezbędne dla dochodzenia ewentualnych roszczeń lub obrony przed takimi roszczeniami przez Administratora. Informujemy, że Państwa zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e - mail na adres [email protected]

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznacze ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"