DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: work InTime GmbH
  • Kontakt: Paulina Gruczek
  • Telefon: 0049 261 97371180
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

Work InTime GmbH działa od 15 lat na niemieckim rynku.Zatrudniamy  fachowców z całej Europy i posiadamy liczne oddziały na terenie Niemiec.
Wszyscy nasi  pracownicy zatrudnieni są na umowę o pracę  i mają dostęp do  świadczeń socjalnych.

Aktualnie zatrudnimy pracowników na stanowisko:

                Hydraulik/Instalator

                Miejsce pracy:Niemcy

Obowiązki:

  1. Montaż, naprawa instalacji wodnej, ogrzewania i gazowej
  2. Renowacja starych instalacji
  3. Biały montaż
  4. Sprawdzanie poprawności instalacji
  5. Praca zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania:

  1. Wykształcenie kierunkowe lub/i doświadczenie w zawodzie  min. rok
  2. Znajomość języka niemieckiego dodatkowym atutem
  3. Sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań
  4. Własny samochód będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  1. Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach
  2. Atrakcyjną stawkę godzinową  uzależnioną  od kwalifikacji i znajomości języka
  3. Zaliczki wypłacane już po pierwszym tygodniu pracy
  4. Urlop wypoczynkowy uzależniony od stażu pracy od 24 do 30 dni
  5. Gratyfikację bożonarodzeniową i urlopową do 300 EURO
  6. Dodatek za nadgodziny, za pracę w niedziele i święta aż do 100 %
  7. Opiekę polskojęzycznego rekrutera
  8. Organizacje zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami
Więcej informacji  o nas znajdą Państwo na naszej stronie internetowej:
www.work-intime.de

Jesteśmy do Państwa dyspozycji również pod numerem telefonu:0049 261 97371180/[email protected]