HYDRAULIK/INSTALATOR OD 07.01.2019- NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: work InTime GmbH
  • Kontakt: work InTime GmbH
  • Telefon: 0049 2234 9276 153
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

Work InTime GmbH jest przedsiębiorstwem z ugruntowaną pozycją na rynku niemieckim. Zatrudniamy ponad 1500 fachowców i posiadamy liczne oddziały na terenie całych Niemiec.

Do obsługi dużego projektu budowlanego w Düsseldorfie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Hydraulik/Instalator

(osoby pojedyncze, teamy, grupy)

                                                          Termin rozpoczęcia: 07.01.2019 lub później

Obowiązki:

  • Montaż instalacji wodnej, ogrzewania

  • Biały montaż

  • Sprawdzanie poprawności instalacji

  • Praca zgodnie z rysunkiem technicznym

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe lub/i doświadczenie w zawodzie  min. 3 lata

  • Znajomość języka niemieckiego (min.jedna osoba)

  • Sumienne i profesjonalne wykonywanie zadań

Oferujemy:

  • Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach

  • Wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i znajomości języka niemieckiego

  • Zaliczki wypłacane już po tygodniu pracy

  • Dodatki urlopowe i świąteczne

  • Urlop wypoczynkowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami

Więcej informacji znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: www.work-intime.de

Jesteśmy do Państwa dyspozycji również pod numerem telefonu:0049 2234 9276 153

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku:Work InTime GmbH Polska