DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 11 EUR/h
  • Firma: Rekrutacja - Kozow
  • Kontakt: dariusz kozow
  • Telefon: +48 515 526 657 +31 619 240 683
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Opiekunka
NIEMIECKA AGENCJA PRACY ZATRUDNI OPIEKUNKI  DO OSÓB STARSZYCH
ZATRUDNIENIE W NIEMIECKICH DOMACH OPIEKI,SZPITALACH ,KLINIKACH.
PRACA W SYSTEMIE 3 ZMIANOWYM DODATEK ZA PRACE                                                                                               NA 2 i  3 ZMIANE + DNI SWIĄTECZNE     25%  50%  100%

ZATRUDNIENIE OD PAZDZIERNIK 2017 i w PÓZNIEJSZYCH TERMINACH.

WYNAGRODZENIE:
STAWKA 11,50 EURO/GODZ. BRUTTO
10,00 EURO NETTO  DIETA ZA KAZDY PRZEPRACOWANY DZIEŃ.
OD PIERWSZEGO DNIA PRACY ODPROWADZANE DLA PRACOWNIKA  SKŁADKI EMERYTALNE.

ZADANIA:
KOMPLEKSOWA OPIEKA OSOBY STARSZEJ

WYMAGANIA REKRUTACYJNE:
UKOŃCZONA ROCZNA SZKOŁA W KIERUNKU PERSONEL POMOCNICZY /OPIEKUN OSÓB STARSZYCH
LUB
KILKULETNIE  DOSWIADCZENIE W OPIECE.
REFERENCJE ( PRIO).
ZNAJOMOŚĆ JĘZ. NIEMIECKIEGO KOMUNIKATYWNIE W MOWIE.

KOSZTY PODRÓZY + ZAKWATEROWANIE  OPŁACA FIRMA.
DLA KAZDEGO PRACOWNIKA POKOJ JEDNOOSOBOWY.