DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 13 EUR/h
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Patrycja Glensk
  • Telefon: 608554697
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter

Monter robotów do dojenia krów →

darmowe zakwaterowanie!

Miejscowość: Bawaria, Niemcy

Opis stanowiska

    • montaż robotów do dojenia krów
    • kontrola jakości montowanych części
    • dbałość o pracę w zgodzie z przepisami BHP
    • współpraca z pozostałymi członkami zespołu (brygady 2-4 osoby)
    • montaż robotów na miejscu u klienta (gospodarstwa rolne) na terenie całej Bawarii (montaż jednego robota trwa ok 4-5dni)

Wymagania stanowiska

    • podstawowa znajomość języka niemieckiego (minimalny poziom A2)
    • mile widziane prawo jazdy kat. B
    • gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
    • dbałość o powierzone sprzęty

Oferujemy

    • pracę na jedną zmianę
    • atrakcyjne wynagrodzenie (13 € brutto/h + dodatki za dojazdy)
    • bezpłatne ubranie robocze
    • gwarancję odprowadzania składek
    • darmowe zakwaterowanie