Selfdevelopment
Szymon Syrnicki
dodano 3 miesiące temu

ELEKTRYK ZAKŁADOWY

Bawaria Niemcy
4000-4500  EUR / m-c
Wyświetleń: 568Aplikacji: 5
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok
Lokalizacja: BAWARIA (NIEMCY)

Branża: Elektryk zakładowy

Stawka na start: min. 2900€ netto + dieta za przepracowany dzień + dodatek mieszkaniowy + Dodatek za prace w godzinach nadliczbowych + 25% do stawki godzinowej lub możliwość uzyskania dodatkowego urlopu
Mieszkanie: zapewnia pracodawca / 500-700€ - w zależności od standardu pokoju i regionu

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz, na stale

Zakres obowiązków:

•        Utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i urządzeń produkcyjnych w zakładzie
•        Analiza błędów i usterek w złożonych zakładach produkcyjnych
•        Wykonywanie napraw i serwisów maszyn produkcyjnych,
•        Dokonywanie przeglądów maszyn,
•        Prace modernizacyjne i konserwacyjne,
•        Obsługa maszyn zgodnie z ich instrukcjami.

Wymagania:

•        Doświadczenia w zawodzie elektryka przemysłowego lub na utrzymaniu ruchu
•        Wykształcenie zawodowe lub techniczne kierunkowe
•        Znajomość sterowników PLC  robotyki  i technologii napędów będzie dodatkowym atutem
•        Znajomość elektrohydrauliki i elektropneumatyki
•        Uprawnienia SAP
•        Umiejętność czytania dokumentacji i schematów elektrycznych
•        Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
•        Prawo jazdy i własny samochód

Ilość stanowisk: 1

Umowa z niemiecka agencja pacy!

Regulamin portalu Jober.pl

Jülich, Niemcy
791483707
Osoba Kontaktowa
strona www:
Selfdevelopment.team