DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 16-22 EUR/h
  • Firma: LEADIVIO
  • Kontakt: Gregor Pop
  • Telefon: 0048662714217
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Tokarz CNC

Jeśli masz doświadczenie na stanowisku operatora CNC, możesz zdecydować się na pracę w Niemczech. Oferujemy najlepsze propozycje dla osób ze zdolnościami manualnymi oraz komunikatywnym językiem obcym. Nasze oferty pochodzą tylko od sprawdzonych pracodawców, więc możesz liczyć na stabilne zatrudnienie.

Wybór LEADIVIO to gwarancja atrakcyjnego wynagrodzenia zawsze na czas. Od samego początku otrzymasz umowę o pracę na niemieckich warunkach oraz ubezpieczenie obejmujące Ciebie i Twoją rodzinę

To dobra okazja do zdobycia nowych kompetencji, poznania najlepszych standardów produkcji i tym samym zwiększenia swojej atrakcyjności na rynku pracy.

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

CNC/ Frezer

w branży

automotive oraz metalowej

Oczekiwania:

  • Podstawowa/ komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora maszyn
  • Praca w branży automotive jak i metalowej (mile widziane)
  • Zdolności manualne i dokładność w wykonywanych obowiązkach
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Doświadczenie w sterowaniu maszynami (Siemens Sinumerik lub Kuka,)
  • Posiadanie własnego auta na wyjazd mile widziane

Opis stanowiska:

  • Obsługa tokarek lub frezarek CNC
  • Kontrola jakości gotowych części
  • Zgłaszanie usterek oraz naprawa mniejszych usterek
  • Praca z rysunkiem technicznym

Oferujemy:

  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie od 16 do 22 Euro Brutto /godzinę
  • Stabilne zatrudnienie u sprawdzonego pracodawcy
  • Zorganizowane zakwaterowanie z dofinansowaniem
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Stała opieka koordynatora
  • Ubezpieczenie zdrowotne

Stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami Brutto. Całkowite wynagrodzenie miesięczne może się różnić w zależności od klasy podatkowej nadawanej przez niemiecki urząd podatkowy.  Klasy podatkowej (1,2,3,4,5,6)

zazwyczaj wynagrodzenie miesięczne jest naliczane na klasie podatkowej 1 oraz 3

INFO!!!!

ZAKWATEROWANIE JEST PŁATNE OD 200 do 600 EURO

  • WiFi, aby możliwe było utrzymywanie kontaktów z rodziną i przyjaciółmi
  • Wygodne łóżka umożliwiające wypoczynek i spokojny sen
  • Pralka
  • Aneks kuchenny do przyrządzania dziennych posiłków, lodówka
  • Ręczniki i pościel

WHAT'S APP

Mobil: + 48 662 714 217

CV prosimy w języku niemieckim

Wysłanie CV do pracodawcy jest jednoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"