MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz MAG

Dla naszego klienta w Bautzen poszukujemy na stanowisko

SPAWACZ MAG 135 (FM1 i FM5) - tylko z doswiadczeniem przy produkcji pojazdow szynowych oraz z certyfikatami na bardzo cienkie blachy!!!

Czy praca na pełny etat byłaby dla Ciebie idealna?
Wtedy mamy odpowiednią pracę jako zmotywowany pracownik.

Oferujemy:

  1. Niemiecka umowa o prace z calym pakietem socjalnym
  2. Wynagrodenie: Start: 15,38 € brutto + 20 €ÜN/AT + 24 € VMA/AT
    po 6 tygodniu podwyzka.
  3. Platny urlop i premie swiateczne
  4. Mozliwe zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  5. Dodatek do godzin nocnych i nadliczbowych

Zadania:

  • Montaż i spawanie dużych zespołów i podzespołów
  • Przycinanie, dopasowywanie i dostosowywanie zespołów
  • Zszywanie i mocowanie zespołów
  • Spawanie stali czarnej i stali nierdzewnej, blachy o grubosci 3- 8 mm, spoiny czolowe i pachwinowe
  • Praca według schematu

Wymagania:

  1. Ukończone szkolenie zawodowe w zakresie konstrukcji stalowych lub metalowych
  2. Odpowiednie doświadczenie zawodowe w zawodzie spawacza przy produkcji pojazdow szynowych
  3. Prawidłowe certyfikaty spawaczy MAG
  4. Znajomość czytania dokumentacji technicznej
  5. Mile widziana znajomość języka niemieckiego w celu zapewnienia płynnej komunikacji
  6. Auto i prawo jazdy

Wraz z naszym klientem oferujemy Ci długofalową perspektywę pracy oraz indywidualne wsparcie naszego zespołu.

Przeprowadzana jest certyfikacja wewnetrzna u klienta.

Czekamy na Ciebie!

Masz jakieś pytania? Zapraszamy do kontaktu!