MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk

Chciałbyś pracować na terenie Niemiec, a jednocześnie codziennie być w domu?

Jeśli tak, to nasza oferta jest dla Ciebie! Oferujemy pracę na cały etat (praca na zmiany od pon do sob).

Poszukujemy zmotywowanych i rzetelnych elektryków zakładowych do pracy w okolicach Bautzen (Budziszyn).

Oferujemy:

  • niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
  • stawkę godzinową od 14,30 do 16,42 € brutto oraz możliwość dodatku paliwowego
  • premię 300 € po przepracowaniu 3 miesięcy
  • 50 € miesięcznej premii za produktywność
  • świetną atmosferę w pracy, indywidualne podejście do każdego pracownika
  • bezpłatne ubranie ochronne lub zwrot kosztów zakupu w wysokości 100 € rocznie
  • dodatki urlopowe i świąteczne
  • dodatki do firmowych systemów emerytalnych
  • ubezpieczenie emerytalne, zdrowotne, na wypadek bezrobocia oraz od następstw nieszczęśliwych wypadków
  • ciekawą pracę w ramach długoterminowego zatrudnienia
  • możliwość regeneracji ciała i ducha dzięki płatnemu urlopowi aż do 30 dni
  • możliwość wypłaty cotygodniowych zaliczek

Obowiązki:

  • przeprowadzanie i dokumentowanie prac konserwacyjnych, naprawczych i kontrolnych
  • tworzenie i optymalizacja programów automatyzacji dla istniejących robotów i chwytaków
  • usuwanie usterek i awarii
  • wsparcie optymalizacji i dalszego rozwoju istniejących systemów technicznych
  • nadzór nad budową i wdrażaniem nowych maszyn i urządzeń oraz, w razie potrzeby, ich przebudowy

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe i doświadczenie zawodowe
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny (B1)
  • doświadczenie w pracy na terenie Niemiec - mile widziane
  • samochód i prawo jazdy - warunek konieczny