PinPoint BV
Dawid Wojciechowski
dodano 5 dni temu

Komisjoner w mroźni -23stopnie

17-25  EUR / h
Wyświetleń: 40Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Oferta pracy: Szukamy komisjonerów do mroźni!

Gdzie: Barsinghausen, Niemcy
Stanowisko: Komisjoner
Start: Od zaraz

Opis stanowiska:
Poszukujemy zmotywowanych komisjonerów, którzy chcą pracować w mroźni w temperaturze -23°C. Twoim głównym zadaniem będzie szybkie i precyzyjne kompletowanie zamówień w wymagających warunkach chłodniczych. Praca na pełnych obrotach przy kompletowaniu zamówień z wysoką dokładnością.

Co oferujemy:

  • Stawka: 17,50 € za godzinę.
  • Możliwość dłuższej współpracy przy produktywności około 3 sztuk na minutę, z opcją zwiększenia wynagrodzenia.
  • Zakwaterowanie dostępne w pobliżu za 300 € miesięcznie.

Czego oczekujemy:

  • Doświadczenia na stanowisku komisjonera, najlepiej w pracy w niskich temperaturach.
  • Gotowości do pracy w mroźni przy temperaturze -23°C.
  • Umiejętności szybkiego i precyzyjnego wykonywania zadań.
  • Motywacji i chęci do efektywnej pracy.
  • Podstawowa znajomość liczebników po niemiecku będzie dodatkowym atutem.

Regulamin portalu Jober.pl

PinPoint BV

Kevelaer, Niemcy
+491735206536
Osoba Kontaktowa