Hartwig Express Rekrutacja
Robert Hartwig Berlin Niemcy
dodano około 2 miesiące temu

a2 Ślusarz - Spawacz TIG / WIG / MIG / MAG wybierz lub połącz według uznania, oferta Miejscowość-lokalizacja Bawaria / Badenia-Wirtembergia

Bamberg Niemcy
2900-3500  EUR / m-c
Wyświetleń: 279Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok

Ślusarz - Spawacz TIG / WIG / MIG / MAG wybierz lub połącz według uznania, oferta Miejscowość-lokalizacja Bawaria / Badenia-Wirtembergia

SPAWACZ Z UMIEJĘTNOŚCIĄ MONTAŻU

Jestem Hartwig i pracuje w grupie M2 Personal a dokładniej w AMS Personalservice w Weimar. Dzięki mojej pomocy masz szansę na bezpośrednie połączenie z polskim pracownikiem z doświadczeniem w rozmowie w pracownikami z Polski.

Wysyłając do mnie swoją aplikację możesz liczyć na natychmiastowy kontakt i możliwość zatrudnienia w bardzo szybkim czasie.

Ślusarz / Spawacz TIG / WIG / MIG / MAG

Atrakcyjne wynagrodzenie:

między 2800 - 3100 Euro miesięcznie (kwota netto - stawka godzinowa + diety)

Miejscowość-lokalizacja

Bawaria / Badenia-Wirtembergia

Zakres obowiązków:

ogólna obróbka metalu

obsługa podstawowych maszyn do obróbki metalu

montaż konstrukcji stalowych

montaż elementów i półfabrykatów i części maszyn

przygotowanie i montaż elementów konstrukcji do spawania

spawanie rur i blach o różnych średnicach i grubościach metodą MIG/MAG TIG/WIG

spawanie elementów, części maszyn i konstrukcji

spawanie stali czarnej, nierdzewnej i aluminium

praca na podstawie planów/rysunków technicznych/rysunków izometrycznych

Wymagania:

doświadczenie zawodowe

podstawowa znajomość języka niemieckiego

umiejętność pracy w zespole

gotowość do pracy na wyjazdach służbowych

dużym atutem jest posiadanie prawa jazdy i własnego pojazdu

wykształcenie kierunkowe – mile widziane

Oferujemy:

niemiecką umowę o pracę

atrakcyjne wynagrodzenie: między 2800 - 3100 Euro miesięcznie (kwota netto - stawka godzinowa + diety)

diety kalendarzowe w wysokości 44,00 EUR od poniedziałku do niedzieli

zakwaterowanie organizowane przez pracodawcę

niemieckie ubezpieczenie wraz ze wszystkimi świadczeniami socjalnymi

opiekę polskojęzycznego konsultanta

pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie

Przeslij swoje CV i certyfikaty na meila

Zapraszam do kontaktu telefonicznego i miłej rozmowy

Regulamin portalu Jober.pl

Weimar, Niemcy
+48 662 459 869
Osoba Kontaktowa