• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: PersonalPilot
  • Kontakt: Sławomir Romańczuk
  • Telefon: 91 443 56 99
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk

PersonalPilot (nr KRAZ) jest polsko- niemiecką firmą świadczącą usługi rekrutacyjne
i outsourcingu HR dla niemieckich pracodawców.

Oferujemy zatrudnienie w niemieckich firmach, w oparciu
 o niemiecką umowę o pracę i pełne ubezpieczenie wraz z świadczeniami socjalnymi.

            Dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Elektryk

Nr ref. PP/771

Miejsce pracy: Niemcy, Bamberg

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie prac elektrycznych przy produkcji kamperów

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego (poziom A2)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B
  • własny samochód

Zapewniamy:

  • umowę o pracę z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 10,95 euro brutto/ h + 47 euro netto diety za każdy przepracowany dzień
  • składki oraz podatki odprowadzane w Niemczech przez Pracodawcę
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • pomoc w organizacji wyjazdu
  • zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
  • stałą opiekę koordynatora – p. Sławomir Romańczuk
  • respektowane prawo do urlopu

Jesteśmy również do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: +48 501 105 173 lub 91 443 56 99

Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych poniższej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).