OPERATOR MASZYN --> STAWKA 17€+20€ DIETY NETTO!!

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Patrycja Glensk
  • Telefon: 608554697
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Opis stanowiska

  • obsługa maszyny mieszalniczej w fabryce betonu,
  • praca w systemie dwuzmianowym,

Wymagania stanowiska

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego na poziomie B1,
  • wymagane wykształcenie jako mechanik/elektryk/branża metalowa,
  • wymagane poświadczenie zawodu (świadectwo zawodowe),
  • sumienność oraz chęci do pracy,
  • gotowość do pracy zmianowej,
  • mile widziany samochód na dojazdy do pracy,

Oferujemy

  • umowę o pracę z niemieckim Pracodawcą,
  • atrakcyjne wynagrodzenie; 17€ brutto/h + 20€ diety dziennej,
  • bezpłatne ubranie robocze,
  • możliwość zapewnienia zakwaterowania (odpłatnie).