• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 1 200-1 600 EUR/h
  • Firma: Personal-Werk
  • Kontakt: Aleksandra Schmid
  • Telefon: 49592380000849
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Komisjoner
Firma Lorch obecnie poszukuje pracownikw na stanowisko:

KOMISJONER CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH

Miejsce pracy: 72519 Stetten am kaltem Markt, Niemcy

Oferta pracy skierowana również dla pra.

Bez wymaganej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia

Od poniedziałku 19.07.2021 !!

WYMAGANIA:

  • Chęć podjęcia pracy zmianowej
  • Chęć podjęcia pracy od zaraz
  • Dobra organizacja pracy własnej
  • Brak przeciwwskazań do wykonywania pracy fizycznej stojącej
  • Doświadczenie nie jest wymagane, gdyż każdy z pracowników zostanie przyuczony
  • Prawo jazdy będzie dodatkowym atutem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Komisjonowanie części samochodowych
  • Zbieranie zamówień po magazynie
  • Kompletowanie zamówień
  • Kontrola czy wyselekcjonowane produkty są zgodne z zamówieniem
  • Praca ze skanerem
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

OFERUJEMY:

  • Niemiecka umowa o pracę wraz ze wszystkim świadczeniami (ubezpieczeniem, meldunkiem)
  • Umowa na pełen etat na okres 18 miesięcy
  • Po upływie 8 miesięcy możliwość przejścia bezpośrednio pod zakład
  • Okres próbny wynosi 6 miesięcy
  • Stawka godzinowa (brutto): 10,45/ godz
  • Dodatki za pracę w godzinach nocnych +25%
  • Dodatki za pracę w godzinach nadliczbowych +25%
  • System pracy dwuzmianowy
  • Godziny pracy 40 – 50 h/tydzień (od poniedziałku do piątku)
  • Nadgodziny są możliwe po uzgodnieniu
  • Płatny urlop wypoczynkowy: 24 dni
  • Zapewniamy zakwaterowanie. Koszty 250€ zostaną potrącone na koniec miesiąca
  • Mieszkania w pełni wyposażone oraz umeblowane
  • Zapewniamy transport z i do miejsca pracy (125€)
  • Przez cały okres trwania umowy pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • Miła atmosfera w pracy
  • Stabilne zatrudnienie w jednym zakładzie pracy
  • Mile widziane pary
  • Dla małżeństw oraz par gwarancja wspólnego zakwaterowania oraz pracy na jednym dziale
  • Przez cały okres trwania umowy gwarantujemy opiekę polsko-języcznego koordynatora.
Praca jest na magazynie, za pomocą skanera komisjonuje się części samochodowe marki Bosch.
Praca tylko od poniedziałku do piatku. Każdy weekend wolny.
Oferta pracy skierowana również dla par z gwarancją wspólnego mieszkania oraz pracy na jedną zmianę.
Oderta pracy bez wymaganej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia.

KONTAKT:
Jesteśmy dostępni od poniedziałku do piątku od 08:00 do 17:00 godz.
Niemieckie Biuro:
Aleksandra +49 5923 80 000 849
Jesteś zainteresowany ofertą pracy? Napisz na pewno odpowiemy.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”