MALARZ BUDOWLANY 14.50 EUR BRUTTO/GODZ.+DIETA 6,50 EUR NETTO/GODZ. NIEMIECKA UMOWA O PRACE.PRACA OD MARZEC 2019 - NIEMCY.

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 15 EUR/h
  • Firma: Rekrutacja-Kozow
  • Kontakt: dariusz kozow
  • Telefon: +48 515 526 657
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

MALARZE BUDOWLANI -  PRACA  - NIEMCY.
Zatrudnienie od  od MARZEC 2019.
PRACODAWCA:  Niemiecka Agencja Pracy.   Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Pracę.

Oferta dla Samodzielnych Malarzy i Dwojek +auto

STAWKA:
Dla Malarzy z zawodem lub listem Czeladniczym
14.50  euro brutto/godz.+ dieta  6.50 euro netto za godz.wypracowaną.
STAWKA :
dla Malarzy z Doswiadczeniem bez zawodu i listu Czeladniczego
13,75 EUR brutto/godz.+Dieta 6,00 EUR netto za godz. wypracowaną.

Pracodawca organizuje Zakwaterowanie.  Kwatere opłaca Pracownik.

ZADANIA: Prace Wstepne  ,Prace Malarskie,  Wykonczenia , Montaz  Plyt R-G.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE:
niemiecki komunikatywny  + kilkuletnie doswiadczenie w branzy,
auto do wyjazdu nie jest wymagane,

Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.

APLIKACJE CV
www.rekrutacja-kozow.eu     Email:[email protected]     T : +48 515 526 657