• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: JOBFACTORY Germany
  • Kontakt: JOBfactory Germany
  • Telefon: +49 871 97109847
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

JOB Factory Germany to nowa jakość znanych usług! Pod tą nazwą jesteśmy nowi ale łączy nas jedno, każdy pracował wcześniej w branży pośrednictwa pracy, zatem scala nas doświadczenie
a wyróżnia świeże spojrzenie!
W krótkim czasie ugruntowaliśmy swoją pozycję i zdobyliśmy zaufanie na Rynku niemieckim i robimy ekspansję na Rynek europejski! W obecnych czasach warto oddać się w ręce osób, którym zależy nie tylko na kolokwialnym przepychaniu CV, tylko tych, którym zależy, by każdy pierwiastek Kandydata był zadowolony. Zaciekawiliśmy Cię? Nie zwlekaj, aplikuj! Pomagamy
z pasji!

Opis oferty pracy:

Zadania:

  • konserwacja i naprawa zautomatyzowanych instalacji,
  • analiza i usuwanie usterek
  • programowanie i usuwanie błędów SPS
  • uruchamianie procesów produkcyjnych
  • testowanie maszyn pod kątem spełniania wymogów bezpieczeństwa i ochrony
Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie w utrzymaniu ruchu w firmie produkcyjnej
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w programowaniu sterowników PLC /SPS
  • niezawodność i zdolność do samodzielnej pracy
  • gotowość do szybkiego wyjazdu do pracy
  • czynne prawo jazdy kategorii B i własny samochód (mile widziane - kandydaci spełniający ten warunek będą brani pod uwagę w pierwszej kolejności)
Oferujemy:

  • pracę od zaraz w znanej niemieckiej firmie
  • zatrudnienie na niemieckich warunkach - umowa z niemieckim pracodawcą (nie w delegacji)
  • atrakcyjne wynagrodzenie 1600 euro miesięcznie netto (na rękę) już po odjęciu kosztów zakwaterowania
  • dobre warunki mieszkaniowe zapewnione przez pracodawcę
  • składki i podatki odprowadzane w Niemczech przez pracodawcę
  • ubezpieczenie pracownika i jego rodziny
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • możliwość uzgodnienia terminu zjazdu do Polski
  • długoterminowe zatrudnienie
  • wsparcie naszych konsultantów przez cały okres trwania umowy
  • nigdy nie pobieramy opłat za pośrednictwo pracy