ELEKTRYK BUDOWLANY 14 EUR BRUTTO/GODZ.+DIETA 7 EUR NETTO/GODZ.NIEMIECKA UMOWA O PRACĘ.PRACA NIEMCY OD STYCZEN 2019.

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 14 EUR/h
  • Firma: Rekrutacja-Kozow
  • Kontakt: dariusz kozow
  • Telefon: +48 515 526 657
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 3 lata

PRACA - ELEKTRYCY  - NIEMCY.  PRACA   od 28.01.2019  , 04.02.2019 i w kolejnych Tygodniach.
PRACODAWCA:  Niemiecka Agencja Pracy.    Zatrudnienie na Niemiecka Umowe o Pracę.

Oferta dla Samodzielnych Elektryków  i Dwojek Elektryków  (+auto).

STAWKA: 14,00 euro brutto/godz.+ dieta 7,00  euro netto za godz.wypracowaną.
Pracodawca organizuje Zakwaterowanie.  Kwatere opłaca Pracownik.

ZADANIA:ELEKTRYKA BUDOWLANA / MIESZKANIOWA.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE:
niemiecki komunikatywny  + zawod branzowy  + kilkuletnie doswiadczenie w branzy,
auto do wyjazdu nie jest wymagane!!

Koszty dojazdu do Niemiec po stronie Pracownika.

APLIKACJE CV
www.rekrutacja-kozow.eu     Email:[email protected]     T : +48 515 526 657