TALCON GmbH
Kamil Kuczek
dodano 5 miesięcy temu

Kucharz // 3000 - 3100 EUR Netto

3000-3100  EUR / m-c
Wyświetleń: 484Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

Firma TALCON GmbH poszukuje nowych pracowników!

Zakres obowiązków:

Przygotowanie posiłków:

  • Krojenie, obieranie, przyprawianie i gotowanie składników zgodnie z przepisami lub instrukcjami szefa kuchni.
  • Odpowiedzialność za przygotowanie różnych dań, w tym przystawek, dań głównych, dodatków i deserów, zgodnie z przepisami i specyfikacjami.
  • Umiejętność efektywnego i konsekwentnego gotowania dużych ilości żywności, szczególnie w restauracjach lub podczas imprez z wieloma gośćmi.
  • Zapewnienie, że wszystkie przygotowane potrawy spełniają standardy jakości restauracji, w tym smak, wygląd, konsystencja i temperatura.

Organizacja pracy w kuchni:

  • Organizacja i planowanie przebiegu pracy w kuchni, aby zapewnić płynne działanie, w tym koordynacja zamówień, zarządzanie zapasami i przestrzeganie przepisów higienicznych.

Kreatywność:

  • Twórcze rozwijanie przepisów, prezentacja potraw i dostosowywanie dań w zależności od pory roku, dostępności składników i życzeń klientów.

Praca zespołowa:

  • Współpraca z innymi kucharzami, pomocnikami kuchennymi i personelem obsługującym, aby zapewnić efektywne działanie kuchni i doskonałą obsługę gości.

Higiena i bezpieczeństwo:

  • Przestrzeganie surowych zasad higieny i standardów bezpieczeństwa w kuchni, w tym prawidłowe obchodzenie się z żywnością, czyszczenie urządzeń i powierzchni oraz utylizacja odpadów.

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe
  • podstawowa znajomość języka niemieckiego

Nasza Oferta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość pracowania w godzinach nadliczbowych (zależne od pracodawcy)
  • dodatki za prace zmianowe
  • niemiecka umowa o pracę
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne
  • niemieckie ubezpieczenie
  • cykliczne podwyżki
  • regularne zaliczki
  • wsparcie polskojęzycznych dysponentów
  • zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę (pokoje jednoosobowe z dostępem do internetu (Koszty zakwaterowania zawsze są potrącane od wypłaty)).

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się z nami!

Pozdrawiamy,

TALCON GmbH

Regulamin portalu Jober.pl

TALCON GmbH

Nördlingen, Niemcy
090812723218
Osoba Kontaktowa