dodano około 2 miesiące temu

Montaż mebli

Bad Liebenwerda Niemcy
14.21  EUR / h
Wyświetleń: 258Aplikacji: 2
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Poszukujemy pracowników dla naszego klienta z branży meblarskiej w miejscowości Bad Liebenwerda.

Zadania:

- montaż stołów i mebli biurowych

- przygotowanie części do powlekania laminatem lub malowania proszkowego

- obsługa maszyn produkcyjnych

- utrzymanie porządku i czystości na stanowisku pracy

Oferujemy:

- Start zlecenia od października

- wynagrodzenie 14,21€ + bezpłatny nocleg

- praca od pon-pt, 3 zmiany (czasem dodatkowa sobota)

- bogate świadczenia socjalne, w tym premie świąteczne

- zapewniamy własną odzież roboczą

Profil:

- niewymagana znajomości języka niemieckiego

- mile widziane doświadczenie w produkcji mebli biurowych

- gotowość do pracy na 3 zmiany

- umiejętności manualne

Osoby zainteresowane, prosimy o przesłanie cv z dopiskiem "Bad Liebenwerda" na maila: [email protected]

Regulamin portalu Jober.pl

Randstad

+493591489816
Osoba Kontaktowa
Wojciech Stepka