Hartwig Express Rekrutacja
Robert Hartwig Berlin Niemcy
dodano 3 miesiące temu

a1 Spawacz MAG, Augsburg, pobieranie zaliczek Miejsce pracy: Niemcy, Tylko dla gotowych pracować w całych Niemczech

Augsburg Niemcy
2600-3400  EUR / m-c
Wyświetleń: 446Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok

Spawacz MAG, Augsburg, pobieranie zaliczek Miejsce pracy: Niemcy, Augsburg

OFERUJEMY:

Pensję 2100-2300€ netto, bez systemu

Pracę na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas nieokreślony

Pobieranie zaliczek

Zakwaterowanie

Świadczenia socjalne wynikające z niemieckiej umowy o pracę

(Kindergeld, budowanie niemieckiej emerytury, ubezpieczenie)

Dobre warunki i pracę od zaraz

OPIS OFERTY:

Firma znajduje się ok. 50 km od Augsburga

Pracownik jest odpowiedzialny za spawanie metodą MAG

Praca pon – pt

Zmiana poranna lub popołudniowa, w piątek krótsza zmiana popołudniowa

Kierownik zmiany mówiący po polsku

WYMAGANE: Doświadczenie w spawaniu metodą MAG

Doświadczenie w pracy z rysunkami technicznymi

Prawo jazdy kat. B

Znajomość jest wymagana na poziomie A1, dogadywanie się w pracy

Wykształcenie NIE jest wymagane.

Podejmij zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę z urlopem oraz świadczeniami

Podejmij zatrudnienie w zait firmie z doświadczenem na rynku ponad 20 lat dzięki polskiemu rekruterowi w Niemczech. Możesz zatelefonować teraz, lub skorzystac z witryny internetowej z ofertami https://forzg.blogspot.com/ by wybrać najlepsze dla siebie propozycje pracy. Zgłoś się teraz by ruszyć do pracy już od następnego poniedziałku. Zapraszam Robert Hartwig,

 Zobacz warunki dla kandydata.

czwartek, 13 czerwca 2024

Potrzebny Lakiernik lakierowanie maszyn

Zadania:

• Prace śrutownicze sprężonym powietrzem konstrukcji stalowych w budownictwie mechanicznym i konstrukcji mostów stalowych w komorze śrutowniczej

Regulamin portalu Jober.pl

Hartwig Express Augsburg

Weimar, Niemcy
662 459 869
Osoba Kontaktowa
Robert Hartwig Augsburg