DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 13-14 EUR/h
  • Firma: In Temporis Polska
  • Kontakt: Agata Kowalska
  • Telefon: 451 194 534
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Spawacz TIG

Poszukujemy spawaczy TIG do długofalowej współpracy w niemieckim Augsburg.

Oferujemy:

  • pewną pracę na długi okres,
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie 12,5 – 14 € brutto,
  • dodatki zmianowe,
  • możliwość wzięcia nadgodzin płatnych ze zwiększoną stawką,
  • dodatki urlopowe oraz świąteczne,
  • niemiecką umowę o pracę,
  • cykliczne podwyżki dla stałych pracowników,
  • regularnie płacone zaliczki,
  • wsparcie polskojęzycznych koordynatorów,
  • dobre zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, pokoje jednoosobowe z internetem.

Zadania:

  • Prace spawalnicze rur metodą TIG,
  • Samodzielna praca w oparciu o rysunki techniczne.

Nasze wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
  • Doświadczenie w spawaniu, minimum dwa lata,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Odpowiedzialność, dokładność, sumienność,
  • Prawo jazdy i samochód na wyjazd (może być jeden na dwie osoby).

Osoby zainteresowane proszone są o wysyłanie CV na adres e-mail [email protected] lub o kontakt telefoniczny +48 451 194 534.