DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 1 100-1 300 EUR/m-c
  • Firma: Manuvia
  • Kontakt: Kamila Nowak
  • Telefon: 531269733
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Pracownik produkcji od zaraz. Szukasz pracy bez doświadczenia? Aplikuj na stanowiska produkcyjne w branży elektronicznej w Manuvia!

Rozpoczęcie pracy: 7.01.2019

Zakończenie pracy: 29.03.2019

Miejsce pracy: Neusäss (miasteczko przylegające do Augsburga).

Obowiązki:

- Praca polega na składaniu urządzeń komputerowych,

- Praca siedząca, lekka BEZ DOŚWIADCZENIA.

Wymagamy:

- Komunikatywnej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego.

- Kandydaci powinni mieć tez pewne zdolności manualne.

Oferujemy:

- Wyjazd z Katowic opłacony.

- Darmowe dojazdy do pracy

- Umowę o pracę sezonową

- Zapewniamy zakwaterowanie, płatne. Koszt zakwaterowania: 300 € na miesiąc, odciągane bezpośrednio z pensji (na koniec miesiąca, żadnych płatności z góry)

- Zaliczka: w ciągu miesiąca - możliwość wzięcia zaliczki w wysokości 200€ ( 50€ na tydzień)

- Praca do końca marca, z możliwością przejścia do innego klienta

- W zależności od ilości nadgodzin kwota netto w okolicach 1100-1300 Euro.

- Godziny pracy: od poniedziałku do piątku od godziny 7:00 do 16 (w piątek od 7:00 do 13) soboty dobrowolne od godziny 7:00 do 12:00.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem

531 269 733 lub poprzez wysłanie do nas CV.

Prosimy o dodanie zgody na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SK Expres Sp. z o.o. do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922 aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

SK Expres Sp. z o.o. (nr cert. 3289)