Magdalena Żurawska-Przybył
dodano ponad 2 lata temu

Pracownik produkcji.

Augsburg Niemcy
Wyświetleń: 62Aplikacji: 1
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:

Pracownicy produkcji pilnie poszukiwani

Jesteśmy niemiecką agencją pracy z Bobingen. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi zlokalizowanymi w promieniu ok 70 km od Augsburga. Poszukujemy pracowników do pracy w charakterze pomocników na produkcji różnego rodzaju. Praca polega na wykonywaniu prostych czynności. Nie jest wymagane doświadczenie ani posiadanie specjalnych umiejętności.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca przy linii taśmy produkcyjnej,
  • Kontrola jakości produktu końcowego,
  • Pakowanie, sortowanie, etykietowanie,
  • Wykonywanie innych prac produkcyjnych.

 WYMAGANIA:

  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność i sumienność
  • Wysoka higiena osobista oraz czysty sposób pracy
  • Mile widziane prawo jazdy i własny samochód
  • Mile widziana znajomość języka niemieckiego

ZAPEWNIAMY:

  • Niemiecką umowę o pracę na pełen etat
  • Zakwaterowanie w mieszkaniach firmowych lub hotelu pracowniczym w pokojach 2 osobowych (11,00 Euro za dzień)
  • Usługa transportu do miejsca pracy dla osób nie posiadających prawa jazdy oraz własnego samochodu (6,00 Euro za dzień)
  • Dodatek za zabieranie innych pracowników do miejsca pracy własnym samochodem lub samochodem firmowym
  • Stałą opiekę ze strony polskich koordynatorów
  • Wynagrodzenie zgodne z taryfą BAP (od 13,00 Euro brutto/godzina) plus premia za wyniki
  • Premia świąteczna oraz dodatek urlopowy
  • Szkolenia (wózek widłowy, dźwig itp.)

INFORMACJE DODATKOWE:

  •  Istnieje możliwość wypłaty zaliczki po przepracowaniu minimum tygodnia (50euro tygodniowo - max 200e miesięcznie).
  • Nie zapewniamy przejazdu do Niemiec.
  • Koszty wynajmu oraz transportu do pracy są potrącane pod koniec miesiąca z wypłaty.
Regulamin portalu Jober.pl

MS Mitarbeiter Service GmbH

08234/998-110
Osoba Kontaktowa
strona www:
www.mitarbeiterservice.de