DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Lemberger Personalvermittlung sp z o.o.
  • Kontakt: Lemberger Personalvermittlung
  • Telefon: 76 847 54 97
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji
Firma Lemberger Personalvermittlung obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik produkcyjny

Miejsce pracy: Niemcy, Augsburg i okolice

WYMAGANIA:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji lub pakowaniu
  • mile widziana znajomość j.niemieckiego lub j.angielskiego
  • chęci do pracy
  • gotowość do podjęcia pracy na 2 lub 3 zmiany
  • mile widziane prawo jazdy kat.B i samochód

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • jest ustalany w zależności od miejsca pracy i znajomości j.niemieckiego/angielskiego, głównie jest to pakowanie/przepakowywanie produktów

OFERUJEMY:

  • niemiecką umowę o pracę
  • pomoc w organizacji zakwaterowania
  • stawkę godzinową od 9,79 Euro brutto (dla studentów 9,79 Euro netto)
  • możliwość nawiązania dłuższej współpracy i wzrostu wynagrodzenia
  • przy nawiązaniu dłuższej współpracy pracodawca pokrywa koszt kursu na wózki widłowe

Zapraszamy do wysyłania CV osoby chcące podjąć pracę w Niemczech. Nie wymagamy znajomości j.niemieckiego /j.angielskiego ale jest mile widziana.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”