PRACOWNIK FIZYCZNY- POMOCNIK TARTAKU / PÓŁNOCNA BAWARIA, WYSOKIE WYNAGRODZENIE, DARMOWE ZAKWATEROWANIE

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca dorywcza
  • Pensja: nie podano
  • Firma: EU Workers
  • Kontakt: Natalia Kocjan
  • Telefon: 798449668
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Międzynarodowa agencja doradztwa personalnego Eu Workers z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osób zainteresowanych pracą stałą w Niemczech. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy umowę o pracę oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 13629

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik fizyczny- Pomocnik w tartaku / północna Bawaria

Miejsce pracy: Bawaria, Augsburg, Ingolstadt

Nie boisz się nowych wyzwań i pracowałeś już jako pracownik fizyczny i masz doświadczenie w pracy przy maszynach ?

Jeśli tak to APLIKUJ, nie wymagamy doświadczenia w pracy w Tartaku.

Opis stanowiska:

·       prace pomocnicze na tartaku

·       sortowanie drzewa

·       rozładunek, przekładanie towaru

·       przycinanie drewna itp.

Oferujemy:

·       umowę o pracę na niemieckich warunkach

·       pracę na dłuższy okres czasu

·       zakwaterowanie

·       atrakcyjne wynagrodzenie

Wymagania:

·       podstawowa znajomość języka niemieckiego

·       punktualność, sumienność

·       gotowość do podjęcia pracy od zaraz

·       własny samochód-warunek konieczny

·       doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziane

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem na adres e-mail: [email protected] wpisując nr referencyjny NK/Tartak

Nr tel.: +48 798 449 668                 Dołącz do nas już dziś!