DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 14 EUR/h
  • Firma: Work To GO
  • Kontakt: Frank WorkToGo
  • Telefon: +48 662 459 869
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca

Firma Work 2 GO obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Kierowca Widlaka samojezdnego

Miejsce pracy: Arnstadt Turyngia Niemcy Europa

Aktualnie poszukujemy kierowców wózków widłowych (m/f/d) dla naszych klientów w Erfurcie i okolicach, do 200 km

WYMAGANIA:

  • Uprawnienia na prowadzenie wózka widłowego

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie A2

  • doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • mile widziane posiadanie samochodu na własne dojazdy, do pracy.

  • Posiadanie znajomości systemu SAP

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Dokumentowanie odpowiednich danych w systemie SAP,

  • Transport wewnętrzny różnorodnych produktów i towarów

  • Utrzymanie porządku w miejscu pracy

  • punkt trzeci zakresu obowiązków

OFERUJEMY:

  • Czynności związane z załadunkiem i rozładunkiem

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia pracy z pełnym pakietem świadczeń pracowniczych,

  • Pełne ubezpieczenie społeczne oraz zabezpieczenie emerytalne zgodne z niemieckim systemem ochrony socjalnej.

Jesteśmy zróżnicowanym zespołem rozumiejącym potrzeby pracowników z Polski, dzięki naszej osobistej drodze zawodowej, która doprowadziła nas do miejsca w którym możemy służyć naszym rodakom w poszukiwaniu pracy na emigracji. Dzięki czemu możesz liczyć na specjalne traktowanie i wysoki poziom wyrozumiałości na swoje potrzeby. Nasza pozycja na lokalnym rynku daje ci przewagę dzięki której masz pewność że obowiązki pracodawcy będziemy wypełniać z należytą starannością i przewidywalnością. Stawiamy na długoterminowe zatrudnienie dlatego możemy ci zapewnić umowę bez określonego terminu zakończenia pracy.

Prosimy o załączenie klauzuli:

Arnstadt to miasto wIlm-Kreis,w Turyngii, w Niemczech, nad rzeką Gera około 20 kilometrów (12 mil) na południe od Erfurtu, stolicy Turyngii. Arnstadt to jedno z najstarszych miast w Turyngii, posiadające dobrze zachowane historyczne centrum z częściowo zachowanymi murami miejskimi. Miasto nazywane jest Das Tor zum Thüringer Wald („Brama doLasu Turyńskiego”) ze względu na położenie na północnym skraju tego lasu. Arnstadt liczy około 27 000 mieszkańców.