• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Benway Care sp.zoo
  • Kontakt: Anna
  • Telefon: +48 508749479
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Opiekunka
Firma Benway-Care  obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Opiekunka z kontaktowym j.niemieckim na wyjazd do mobilnej,samotnej seniorki od 01.12-15.01#Nowa oferta#K.Nurnberg#składki emerytalne odprowadzane do DE#1500 euro netto msc+bonus świąteczny

Miejsce pracy: Allersberg,Nurnberg

Podopieczna: rocznik 1930 waga:45 kg/150

schorzenia:ostreoporoza,osłabienie starcze,mobilna

Cechy charakteru:przyjazna,kontaktowa

Przesypia noce

Podopieczna mieszka sama w pięknym domu jednorodzinnym.

10 minut do najbliższego sklepu

Jest to całkowicie nowa oferta-nie było tam wcześniej opiekunki.

Zlecenie sprawdzone przez Koordynatorów-bardzo miła rodzina nie mieszkająca razem z podopieczną

Bardzo dobre warunki mieszkaniowe

WYMAGANIA:

  • Komunikatywna lub dobra znajomość j.niemieckiego
  • Doświadczenie w opiece-mile widziane poparte referencjami
  • Dyspozycyjność na wyjazd 01.12 na min 6 tyg

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Pomoc w zachowaniu higieny-pomoc w myciu ,ubieraniu
  •  Pranie,sprzątanie gotowanie
  • Organizacja czasu wolnego,zakupy

OFERUJEMY:

  • Wynagrodzenie 1500 euro netto msc+premia świąteczna
  • Transport
  • Składki zdrowotne,emerytalne odprowadzane do DE
  • Wsparcie ze strony Koordynatorów po stronie w DE oraz PL
  • Pewne,sprawdzone zlecenie na wyjazd

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt na numer tel.508749479 lub sms Opieka

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”