DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 2 500-2 700 EUR/m-c
  • Firma: Mondi Sp. z o.o.
  • Kontakt: Małgorzata
  • Telefon: 500456300
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Mechatronik

Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Mechatronik

Miejscowość: Allershausen (ok. Monachium)

Stawka: ok. 2500-2700€ netto/miesiąc* + zapewnione zakwaterowanie z dofinansowaniem

Oczekiwania:

  • Wymagane podstawy języka niemieckiego
  • 1-3 letnie doświadczenie zawodowe
  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe
  • Posiadanie własnego auta na wyjazd

Opis stanowiska:

  • Bieżące naprawy maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Wymiana części mechanicznych i elektrycznych
  • Przygotowywanie i instalowanie kabli i przewodów
  • Praca z dokumentacją techniczną

Oferujemy:

  • Niemiecką umowę o pracę – na start 12msc. + możliwe przedłużenie
  • Stabilne i bezpieczne zatrudnienie w firmie z nowoczesnymi technologiami
  • Zakwaterowanie z dofinansowaniem (w pełni wyposażone z dostępem do Internetu, możliwość pokoju jednoosobowego lub dwuosobowego)
  • Dopłaty do mieszkań dla osób lokalnych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki:
    - za nocki
    - z okazji świąt i wakacji
  • Możliwe zaliczki – pierwsza już po 2. tygodniach!
  • Stały kontakt z koordynatorem (pomoc w organizacji wyjazdu i w bieżącym rozwiązywaniu problemów np. wsparcie w uzyskaniu meldunku)
  • Ubezpieczenie zdrowotne dla Ciebie i Twojej rodziny (dostęp do opieki medycznej w Polsce i w Niemczech)
  • Regularne zwroty za odzież roboczą

* Miesięczne stawki podawane w ogłoszeniu są stawkami netto dla I klasy podatkowej. Wynagrodzenie może się różnić w zależności od klasy podatkowej nadawanej przez niemiecki urząd podatkowy.

tel: +48 500 456 300 lub tel: +491603710352
Więcej ofert: https://mondi.pl/oferty-pracy/