DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 16 680 PLN/m-c
  • Firma: Zofia Trocha
  • Kontakt: Zofia Trocha
  • Telefon: +49 160 8995441
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: 49196 Bad Laer
  • Państwo: Niemcy
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pielęgniarka

+Jesteśmy biurem pośrednictwa pracy. Umowę zawierasz z pracodawcą na niemieckich warunkach.+

Dypl. pielęgniarki (k/m/d) jako opiekunka osób starszych – zakwaterowanie i kurs języka niemieckiego

Nasz klient to właściciel domów opieki dla osób starszych i kliniki rehabilitacyjnej w okolicy Osnabrück / Niemcy. Poszukujemy dyplomowanych pielęgniarek (k/m/d) do pracy na stałe jako opiekunka osób starszych w domu opieki.

Twoje zadania:

·        Pełna opieka nad mieszkańcami ośrodka

·        Prowadzenie dokumentacji

·        Wspieranie utrzymania samodzielności i mobilizacja

·        Dyżury dzienne i nocne, jak i praca w weekendy i święta

Twoje kwalifikacje:

·        Jesteś egzaminowaną pielęgniarką (k/m/d)

·        Znasz język niemiecki na poziomie minimum A2

·        Jesteś komunikatywna

·        Jesteś zaangażowana, lubisz tą pracę i szukasz stałe zatrudnienie na niemieckich warunkach

Oferujemy:

·        Umowę o pracę na czas nieokreślony bezpośrednio z pracodawcą

·        miesięczne wynagrodzenie do 3550 EUR brutto plus dodatki i premie

·        13. wypłata

·        Kurs języka niemieckiego

·        Wsparcie w uzyskaniu nostryfikacji

·        Zakwaterowanie

Jeżeli jesteś zainteresowana/y, wyślij CV na adres [email protected]

Na pytania odpowiada Zofia Trocha pod numerem telefonu +49 160 899 5441.