TARTAK DLA PANÓW- OPERATOR MASZYN

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: DAKO WORK Sp.z o.o.
  • Kontakt: Renata Miciuła
  • Telefon: 600009659
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: 44-100 Gliwice
  • Państwo: Niemcy
Agencja pracy tymczasowej DAKO JOB CENTER prowadzona przez spółki z grupy firm DAKO funkcjonujące w Gliwicach, od ponad 20 lat oferuje pełny zakres usług w ramach nowoczesnej rekrutacji i zarządzania personelem w oparciu o leasing pracowniczy na terenie Niemiec.

Aktualnie poszukujemy panów do prac tartacznych - obsługa maszyn.

Zakres obowiązków:
obsługa maszyn do produkcji drewna konstrukcyjnego

Wymagania:
- prawo jazdy i własny samochód (zwracamy koszty dojazdów do pracy),
- dyspozycyjność i chęć do pracy
- znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:
- opiekę polskiego koordynatora,
- ZAGWARANTOWANE ZAKWATEROWANIE
- umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- ubezpieczenie zdrowotne,

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wraz z udostępnionym wizerunkiem zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów tej i dalszych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez Grupę firm DAKO z siedzibą w Gliwicach."