BERKER DOMINIS Sp. z o.o.
Kinga Zubrowska
dodano 12 dni temu

NIEMCY PRACA – elektryk

31737 Rinteln Niemcy
19  EUR / h
Wyświetleń: 88Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum rok

Niemiecka stabilna firma produkcyjna z wieloletnim stażem na rynku poszukuje do swojego oddziału w Rinteln pracowników na stanowisko:

Stanowisko: Elektryk

Miejsce pracy: 31737 Rinteln, Niemcy

Zadania:

·         Sprawdzanie, konserwacja i naprawa urządzeń elektrycznych,

·         Planowanie i wykonywanie nowych instalacji elektrycznych podczas remontów lub nowych działań na terenie fabryki,

·         Konserwacja instalacji w budynku,

·         Współpraca w przygotowywaniu planów konserwacji i przeglądów, a także ich planowanie i realizacja,

·         Nadzór nad pracami konserwacyjnymi i naprawczymi wykonywanymi przez firmy zewnętrzne na terenie naszej firmy.

Wymagania:

·         Wykształcenie kierunkowe elektryk lub mechatronik (specjalizujący się w elektrotechnice),

·         Mile widziane kilkuletnie doświadczenie zawodowe przy konserwacji i naprawie urządzeń przemysłowych,

·         Zmysł techniczny oraz niezależny, sumienny i zorientowany na rozwiązania sposób pracy,

·         Podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Gwarantujemy:

·         Bezpośrednią niemiecką umowę o pracę,

·         Pracę w stabilnej niemieckiej firmie opartą na długoterminową współpracę,

·         Premię świąteczną, zdrowotną,

·         Benefity firmowe,

·         Leasing rowerów firmowych.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV lub  kontakt telefoniczny  888 917 785. Nie odbieram? Napisz SMS o treści „Elektryk Rinteln” – na pewno oddzwonię!

KRAZ 13 471

Regulamin portalu Jober.pl

Ostrołęka, Polska
888917785
Osoba Kontaktowa
strona www:
pracownicybudowlani.pl