dodano 12 miesięcy temu

Komisjoner - praca dla par na magazynie bez znajomości języka niemieckiego

31275 LEHRTE POD HANNOVER (NIEMCY) Niemcy
Wyświetleń: 88Aplikacji: 2
Znajomość jezyka:
Typ oferty:
Praca tymczasowa
Doświadczenie:

Opis stanowiska:

Kompletowanie zamówień-praca na magazynie z artykułami spożywczymi na działach

1. Dział: produkty świeże FRISCHE - temperatura 2-6 stopni C

  • Praca w systemie 2-zmianowym
  • Poniedziałek - piątek w godzinach: 05:00-13.15 lub 13:30-21.45
  • sobota 6:00-14.15
  • 6-dniowy tydzień pracy, możliwość pracy 5 dni w tygodniu
  • Kompletacja zamówień w oparciu o technologie Pick-By-Voice
  • Obsługa wózka elektrycznego typu Ameise

2. Dział: produkty suche TROCKEN - temperatura pokojowa.

  • 5-dniowy tydzień pracy,
  • Kompletacja zamówień w oparciu o technologie Pick-By-Touch

3. Dział: Produkty mrożone - - temperatura - 24 stopni C

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w komisjonowaniu na magazynach logistycznych na terenie Niemiec
  • Mile widziana umiejętność obsługi wózka elektrycznego typu Ameise
  • Motywacja do rozpoczęcia pracy od zaraz oraz do pracy w godzinach nadliczbowych
  • Na dziale produkty świeże wymagana znajomość liczebników
  • Oferujemy:

    • Stawka godzinowa 13,50€ brutto + premie
    • Dodatek za prace na dziale mrożonek +2€ do godziny
    • System premii uznaniowych i motywacyjnych uzależniony od efektywności w pracy
    • Dodatkowy system premii wydajnościowych
    • Dodatek za prace w niedziele + 50% do stawki godzinowej
    • dodatek za godziny nadliczbowe +25% ( od 175h w miesiącu) do stawki godzinowej
    • Gwarantowane 151 h miesiecznie realnie do zrobienia 160 - 200 hmiesiecznie
    • ​Dodatek za prace w dni świąteczne +100% do stawki godzinowej
    • Zagwarantowany dojazd busem firmowym z/do zakwaterowania
    • Możliwość co tygodniowych zaliczek
    • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
    • 25 dni płatnego urlopu w skali roku
    • Zagwarantowane zakwaterowanie w pokojach 2 osobowych - koszt 250€ miesięcznie
    • Zatrudnienie na niemieckich warunkach
    • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
    • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności
    • Pomoc polskojęzycznego opiekuna na miejscu
    Więcej informacji pod tel.:
    Tadeusz Kempny
    Biuro: +49 821 508 539 14
    Komórka: +48 604 398 444

    Dostępni jesteśmy dla Państwa:

    poniedziałek-czwartek 8.00- 17.00
    piątek 8.00 - 14.00

    Gdy jesteśmy nieosiągalni prosimy o SMSa lub WhatsAPPa
    Mówimy po polsku.
Regulamin portalu Jober.pl

Allpersona

+49 821 50853914
Osoba Kontaktowa