Kruse Spedition GmbH & Co. KG
Zbigniew Padée
dodano 6 dni temu

Mechanik / Mechatronik pojazdów ciężarowych

29664 Walsrode Niemcy
Wyświetleń: 74Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
niemiecki
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

Opis stanowiska:

  • prace naprawcze i serwisowe naszych zestawów ciężarowych
  • przygotowania do przeglądów technicznych
  • analiza błędów
  • przeglądy i naprawy agregatorów chłodniczych
  • prace blacharskie

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe mechanika / mechatronika pojazdów użytkowych / samochodów ciężarowych
  • komunikatywny język niemiecki
  • doświadczenie w zawodzie
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra organizacja pracy i odpowiedzialność
  • prawo jazdy kat. C+E

Oferujemy:

  • możliwość pracy bez systemu lub w systemie 2:2
  • umowę o pracę bezpośrednio z nami, bez pośredników
  • umowę o pracę na czas nieokreślony po okresie próbnym
  • przejecie przez firmę kosztów dalszych szkoleń
  • kompletne ubranie robocze zaraz przy zatrudnieniu
  • zakwaterowanie opłacane przez firmę

Wymagane dokumenty:

  • udokumentowane doświadczenie w zawodzie
  • świadectwo ukończenia szkoły zawodowej / technikum o kierunku mechanik / mechatronik pojazdów użytkowych
  • CV
  • zaświadczenie o niekaralności

Max-Planck-Straße 1

D-29664 Walsrode

Tel.: +49 5161 9800 760

Regulamin portalu Jober.pl
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Walsrode, Niemcy
+49 5161 9800760
Osoba Kontaktowa
strona www:
www.krusespedition.de