• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Timepart Personalservice GmbH
  • Kontakt: K.Filipiak
  • Telefon: 00 49 163 6651488‬
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: 18106 Rostock
  • Państwo: Niemcy
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk przemysłowy

Firma Timepart Personalservice GmbH to renomowana niemiecka Agencja Pośrednictwa Pracy istniejąca na rynku od 2004 roku. Posiadamy oddziały terenie Niemiec w Leipzig, Chemnitz, Rostock oraz Ludwigschafen. Dla naszych przyszłych pracowników posiadamy bardzo atrakcyjne oferty pracy szczególnie w branży instalacyjnej i montażowej.

Opis stanowiska:

- umiejętność odczytu schematów obwodowych,

- okablowanie i montaż zgodnie ze schematami obwodowymi szaf sterowniczych,

- montaż, przegląd techniczny, konserwacja, naprawa elektrycznych i elektronicznych urządzeń

- kontrola urządzeń elektrycznych urządzeń bezpieczeństwa.

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe, elektryczne,

- znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym,

- dokładność, sumienność, umiejętność pracy w grupie,

- zaangażowanie, gotowość do podjęcia fizycznej pracy,

- gotowość do samodzielnej pracy.

Zaleta będzie również: prawo jazdy, własne auto.

Oferujemy:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- umowę z solidną firmą na niemieckich warunkach,

- interesujące projekty zawodowe dla największych firm przemysłowych na rynku

  Niemieckim,

- organzację zakwaterowania,

- możliwość pobierania tygodniowych zaliczek,

- możliwość regularnych zjazdów do kraju.

Proszę o przesyłanie zyciorysów/zgłoszeń na: [email protected]

Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00-17:00

tel. :

00 49 163 6651488‬